Sven Stevens

Alles over Fashion

Skihelm met vizier

1 min gelezen
https://www.topsnowshop.nl

Tegenwoordig gaan er veel mensen op ski reis. Daarbij is het belangrijk goede skimaterialen aan te schaffen. Dit is niet goedkoop, helemaal niet als je de kleding voor een heel gezin moet aanschaffen. Het is belangrijk dat je goed uitzoekt wat noodzakelijk is en wat niet. Een van de noodzakelijke dingen is een skihelm met vizier. Protectie voor het hoofd is een absolute must. Skiën zonder skihelm is soms zelfs verboden. Je moet er niet aan denken ergens op je hoofd te vallen en geen helm op te hebben. Doe je dit wel dan kunnen er lelijke complicaties optreden, vaak zat belanden mensen na een skiongeluk in coma met een helm op. Laat staan wat er gebeurt zonder helm op.

Veel keuze

Er is veel keuze bij het aanschaffen van skihelmen. De prijs en kwaliteit kunnen erg verschillen, zo kan een skihelm al beginnen bij een prijs van 30 euro terwijl professionele skihelmen wel 600 euro kunnen kosten. Extra opties en accessoires zijn maken de helm ook duurder. Een skihelm met vizier maakt de helm een stuk duurder dan zonder vizier. Een vizier is wel een verstandige optie omdat je beter kunt kijken tijdens een sneeuwstorm, ook kan er niks in je ogen vliegen en zijn je ogen bescherm tegen takken van bomen en bosjes.