Sven Stevens

Alles over Fashion

Cocktail workshop Rotterdam is erg leuk!

1 min gelezen
cocktails

cocktail workshop rotterdamDag allemaal, vandaag is het tijd voor een leuke tip. Ik ga het namelijk hebben over cocktail workshop Rotterdam. Pas geleden was een vriend van mij jarig. Hij had een moeilijk jaar achter de rug, en daarom wilde wij hem verrassen met een erg leuk cadeau. Dit cadeau is tevens een echte aanrader voor jullie. Mijn vriend houdt namelijk erg van cocktails, en daarom zijn wij het internet op gegaan. Op het internet kwamen we al snel uit bij cocktail workshop Rotterdam. Dit bedrijf organiseert avonden waarop mensen cocktails leren maken. Dit was nou echt iets dat mijn vriend leuk zou vinden. Binnenkort gaan we dit doen, al mijn anderen vrienden zijn ook aanwezig en we kunnen niet wachten tot dat we hem kunnen verrassen.

workshopEen leuke avond!

Inmiddels hebben wij onze vriend al verrast. Hij had dit niet verwacht en was dan ook erg blij met dit cadeau. We hebben een erg leuke avond gehad, en we weten nu allemaal hoe we lekkere cocktails moeten maken. Na de workshop zijn we nog de stad in geweest, en hebben we een erg leuke avond gehad. Onze vriend vond het fantastisch, en dat was ook de bedoeling. Lijkt jou dit ook wel leuk? Neem dan eens een kijkje op de website voor meer info en foto’s, of reserveer om het zelf te beleven.cocktails