Sven Stevens

Alles over Fashion

Culinair Centrum laat het je smaken

2 min gelezen
Culinair Centrum

Bij Culinair Centrum is het mogelijk om te genieten van een workshop. Ook kun je bij dit bedrijf terecht voor een feestje! Iedere drie maanden gaan wij met onze vriendenkring iets leuks organiseren. De ene keer gaan wij uit eten met z’n allen en de andere keer volgen wij een workshop of iets intensief. Deze keer wilde wij kijken of dat het mogelijk is om te leren hoe dat je sushi maken moet. Wij hebben allemaal een soort van verslaving voor deze snack, echter nooit de handigheid gekregen om het ook daadwerkelijk te kunnen maken. Zodoende zijn wij op het internet gaan zoeken naar een bedrijf die ons hiermee kan helpen.

Culinair Centrum

Terecht gekomen op de website van Culinair Centrum

Tijdens mijn zoektocht op het internet kwam ik meteen terecht op de website van Culinair Centrum. Dit bedrijf biedt een tal van workshops aan voor iedereen! Ongeacht of dat je beginnende bent in de keuken of niet. Hier zagen wij in ieder geval al meteen dat het mogelijk is om sushi te leren maken. Dit kun je combineren met een gezellige middag! De datum is geprikt en op de afgesproken dag stonden wij netjes bij dit bedrijf op de stoep. Klaar om te leren hoe dat je een heerlijke gerecht op tafel kunt zetten. Als eerste werd de basis uitgelegd en vervolgens kregen wij te zien hoe dat je een handrol moest maken. Natuurlijk ging dit bij de kok in een keer goed, maar bij ons niet. De meeste unieke en gekke handrollen werden op tafel getoverd.