Sven Stevens

Alles over Fashion

Dé gaming notebook van Nederland

2 min gelezen

17Alle gamers opgelet, want voor wie het nog niet wist vandaag een bijzondere tip. Als fervent gamer ken ik BTO natuurlijk al jaren, en jijzelf misschien ook al wel, omdat het de toonaangevende laptopfabrikant is van de Lage Landen. Dit is dan ook hét adres om de gaming notebook van je keuze te laten samenstellen.

Gamers zijn gebaat bij kwalitatieve notebooks

3Immers, dit behoort tot de mogelijkheden die de fabrikant biedt. Je vindt er enkele standaardmodellen in het assortiment, die al met handigheidjes zijn toegerust maar die je ook naar hartenlust kunt aanpassen als je dat wilt. Wil je bijvoorbeeld een andere videokaart of iets dergelijks, dan kan dat altijd. Die standaardmodellen moet je overigens niet verwarren met de standaard laptops die je in het assortiment van de reguliere elektronicazaak ziet, want we hebben het hier over een geheel andere standaard. Met een gewone laptop, hoe goed uitgerust ook, kun je eigenlijk geen games spelen (of alleen, in sommige gevallen, als je een zeer hoge frustratietolerantie hebt). Met een van BTO echter, haal je een wereld van verschil in huis. Heb je nou altijd problemen met het goed laten uitvoeren van games, neem zo’n gaming notebook dan zeker in overweging. Bovendien hoef je niet eens zo duur uit te zijn, voor zover ik heb gezien begint het al vanaf ongeveer zevenhonderd euro, hetgeen natuurlijk een schijntje is voor de kwaliteit en het plezier dat je ervoor terugkrijgt. In principe heeft BTO drie verschillende modellen in het assortiment, zoals hieronder te zien, alle volledig te customizen naar eigen wens.

10