Sven Stevens

Alles over Fashion

Hoe solliciteer je op een bijbaan horeca Veldhoven?

1 min gelezen
Vacature

Vaak is het solliciteren op een bijbaan horeca Veldhoven heel gemakkelijk. Veel bedrijven zijn regelmatig op zoek naar nieuwe mensen en meestal zijn er geen extra vaardigheden nodig. Als je echter solliciteert naar een hogere functie, moet je vaak wel jezelf echt bewijzen. Hoe solliciteer je nu op een bijbaan horeca Veldhoven? Lees hier meer over in dit artikel!

Sollicitatiebrief

Als je een geschikte vacature hebt gevonden, kun je hierop solliciteren door een sollicitatiebrief en CV te versturen. Je kunt een standaardbrief maken, maar pas hem dan wel steeds iets aan op het bedrijf waarbij je solliciteert. Voeg al je relevante opleidingen, eerdere banen en vaardigheden toe aan je CV en stuur een motivatie mee.

bijbaan horeca Veldhoven

Sollicitatiegesprek

Door je goed voor te bereiden op het gesprek kun je de kans vergroten dat je wordt aangenomen. Bedenk alvast je antwoorden op vragen die ze mogelijk gaan stellen, kom op tijd en kleed je netjes.

Meer verhalen