Sven Stevens

Alles over Fashion

Over cultuurverschillen lezen

1 min gelezen

Er zijn veel verschillende soorten magazines te koop, maar ik vind het altijd mooi om over cultuurverschillen te lezen. Onze wereld is behoorlijk groot, maar ook onze leefwijzes, geloof, eten en drinken en nog veel meer. Helaas kan niet overal in de wereld naar toe, dus dan moet het maar naar mij toe komen. Dat kan door verschillende tijdschriften te lezen wat gaat over de hele wereld. Onlangs heb ik een magazine gelezen wat mij erg beviel, dit was een lifestyle magazine dat heet: Wereld van Culturen. Het blad bestaat sinds 2013 en hun doel was om mensen met elkaar te verbinden uit verschillende beschavingen.

 

Het magazine heeft diverse artikelen die alles te maken hebben met de verschillende beschavingen. Het is mooi om te zien dat jij meer te weten kan krijgen over de de achtergrond van personen uit andere werelddelen. Zo kan jij die persoon ook beter gaan begrijpen. Ook de andere etenswaren wat er wordt gegeten in dit soort landen boeit mij heel erg. Wat ik mooi vind aan de medewerkers achter dit blad is dat studenten journalistiek ook een stuk in dit blad mogen schrijven. Als jij dit studeert kan jij je hiervoor opgeven. Wil jij ook over cultuurverschillen lezen? Koop dan eens dit blad.

Meer verhalen