Sven Stevens

Alles over Fashion

Agressie vermijden is makkelijker dan jij denkt!

2 min gelezen
agressie vermijden

Let hier eens opAgressie vermijden

Voor hulpverleners is het noodzakelijk om agressie te vermijden, want dit gebeurt tegenwoordig meer en meer. Zelf vind ik het schokkend dat dit gebeurt, want deze mensen zijn er om jou te helpen op zo’n moment. Gelukkig is het makkelijker om dit te voorkomen, dan jij zou denken. Zo is het handig om vrienden en familie erbij te betrekken, want vaak komt iemand hier door tot rust. Jij kunt hen ook vragen om te assisteren met dingen, zoals het hand vasthouden van degene die het nodig heeft dat jij daar bent. Daarnaast is het handig om er niet al te veel op in te gaan, want daardoor kan het alleen maar erger worden. Neem daarom gewoon een vriendelijke en open houding aan, want dit nodigt uit tot het aardig terug reageren.

Alles is mogelijk

Agressie vermijden

Verder is het heel erg handig om duidelijk de leiding te nemen wanneer het gaat om de agressie vermijden. Veel mensen gaan zich er namelijk bemoeien en dat is helemaal niet handig. Daardoor kun jij makkelijk het overzicht verliezen van wat er nu eigenlijk moet gebeuren. Mocht jij nu geen hulpverlener zijn, maar toch meer willen weten over het helpen van mensen met verwondingen, dan moet jij even op de website van G4s kijken. Zij bieden namelijk verschillende cursussen aan waarin jij dit kunt leren, zoals ehbo of bhv. Mocht jij alles willen weten over de verschillende dingen die zij jou te bieden hebben, neem hier dan ook eens snel een kijkje.