Sven Stevens

Alles over Fashion

De prachtige Kennel & Schmenger boot

1 min gelezen

Heb jij de prachtige Kennel & Schmenger boot al wel eens gezien? Dit is een prachtige schoen die ook nog eens van geweldige kwaliteit is. De schoenen van dit merk zitten namelijk erg lekker en buiten dat zijn ze helemaal in de mode. Schoenen van dit merk komen uit een klein stadje uit Duitsland. Dit stadje heet Pirmasens en sinds 1918 worden de schoenen hier al gemaakt. Dit is dus een merk met een prachtige historie. Buiten dat worden er in dit stadje dagelijks nog steeds meer dan 2500 schoenen geproduceerd. Echter weet dit merk als geen ander hoe je goed met de tijd mee moet gaan. Anders hadden ze het natuurlijk niet al meer dan 90 jaar volgehouden. Naar wat voor schoen je ook op zoek bent, deze aanbieder heeft het voor je. Denk hierbij aan ballerina’s, laarsjes en sneakers. Dit merk staat voor iedereen klaar!

Erg leuk als cadeau

Wil jij deze schoenen zelf kopen of wil jij ze aan iemand cadeau geven? Kijk dan eens op de website van, Van Bommel Schoenmode. Je kunt de schoenen hier voor scherpe prijzen aanschaffen. Momenteel hebben ze een leuk aantal kortingsacties. Hierdoor is het mogelijk om de schoenen te kopen voor een hele lage prijs.