Sven Stevens

Alles over Fashion

Gaan voor een hernia operatie

2 min gelezen
hernia operatie

Wanneer je last hebt aan je rug kan het ook maar zo zijn dat je last hebt van een hernia. Veel mensen willen hier liever niet aan denken, maar toch zie je dat dit soms wel het geval is. Om hier achter te komen zal er eerst een diagnose moeten worden gesteld door de dokter. Dan zul je precies weten waar je aan toe bent en wat je dus kunt verwachten. Mocht het dan echt een hernia zijn dan zul je een hernia operatie nodig hebben. Dit is namelijk niet iets wat zomaar weg gaat. Verder zul je er ook erg veel last van hebben en dit komt omdat het kraakbeen tussen de wervels er deels tussen uit zal zijn geschoten. Hierdoor kunnen zenuwen bekneld raken en krijg je er dus last van. In sommige gevallen zul je ook zien dat mensen van de pijn niet meer kunnen lopen. Het is dus ook niet iets wat je moet onderschatten. 

hernia operatie

Herstel

Het herstel na een hernia operatie zal ook zeer belangrijk zijn. Dit is ook iets wat je serieus moet nemen omdat je anders blijvende klachten zal hebben. Dat is natuurlijk niet de bedoeling. Misschien is het nodig om fysiotherapie toe te passen, maar natuurlijk zul je de eerst paar dagen goed rust moeten houden zodat je zeker weet dat de wond ook weer goed heelt. Pas daarna kun je gaan kijken hoe je weer helemaal klachtloos kan worden. Het zal tijd nodig hebben, maar je zult ook zeker weten dat alles dan weer goed zit.