Sven Stevens

Alles over Fashion

Goede restaurants Amsterdam vinden

1 min gelezen

Wat heeft Amsterdam allemaal te bieden?

Amsterdam is natuurlijk veel meer dan de coffeeshops en de Wallen. Het is eigenlijk zonde dat de stad vooral hierom bekend staat. Veel mensen vergeten hierbij te vermelden hoe prachtig de rest van Amsterdam is. Kijk bijvoorbeeld maar eens naar de grachten of de historische huizen die je in Amsterdam terug kunt vinden. Toch zal je dit artikel vooral zijn gaan lezen om erachter te komen wat Amsterdam te bieden heeft qua eten. Het antwoord hierop is: meer dan voldoende. Amsterdam is ontzettend veelzijdig qua eetgelegenheden en er zijn tientallen goede restaurants Amsterdam. Zo heb je er zaken waar Chinees eten geserveerd wordt, maar ook Surinaams eten is zeker lekker om eens uit te proberen. Er is voldoende keuze voor iemand die graag eens uit eten wil in Amsterdam.

Onze favoriet?

Het liefste wisselen we natuurlijk regelmatig van restaurant als we uit eten gaan. Toch zijn er wel een aantal goede restaurants Amsterdam waar wij erg over te spreken zijn. Een van deze restaurants is bijvoorbeeld Lt. Cornelis. Hier kan je kennis maken met de Nederlandse keuken op zijn best. Als je eventjes geen chinees eten meer kunt zien dan is dit restaurant een echte aanrader. Het is weer iets heel anders dan dat je in veel andere restaurants zult tegenkomen! Toch is het eten dat je geserveerd krijgt in dit restaurant erg lekker en kunnen wij je zeker weten aanraden om hier eens te eten.