Sven Stevens

Alles over Fashion

Satorisan schoenen kopen

1 min gelezen

Onlangs heb ik hele mooie schoenen gekocht van het merk Santorisan. Mijn smaak is behoorlijk apart en ik hou daarom ook van schoenen die er anders uit zien als andere schoeisel. Na een zoektocht op het internet kwam ik bij dit merk terecht. Deze zin verkrijgbaar bij de zaak: Van Bommel schoenmode. Deze schoenen hebben een vintage look en zijn verkrijgbaar in de vorm van een sneaker. Nu zal jij denken dat sneakers geen goede voetbed hebben, maar dat is bij deze sneaker wel het geval. De voetbed is ergonomisch ontwikkelt en de voeten worden daardoor op de goede drukpunten ondersteund.

Heerlijk zittende schoenen

De stof van de schoen heeft een aantal kleurbehandeling ondergaan, daardoor heeft de sneaker een gebruikte look. De Santorisan schoen is gemaakt van Italiaanse en Spaanse leersoorten. Jij kan deze schoenen goed gebruiken op zowel natte en droge ondergronden. Dus in de regen lopen is totaal geen probleem. De kwaliteit van de schoenen is ook heel erg goed. Jij kan deze schoenen kopen in de fysieke winkel van deze zaak in Breda. Ook is er een mogelijkheid om deze online aan te schaffen. Bij een bestelling op een werkdag voor vijf uur, dan heb jij jouw product de volgende dag in huis. Kijk ook eens op de website van deze winkel.

 

 

 

Meer verhalen