Sven Stevens

Alles over Fashion

Van een normale sigaret naar elektrisch roken

1 min gelezen

Heeft u een nicotineverslaving en wilt u graag stoppen maar lukt dit niet helemaal? Dan kan dit erg vervelend zijn. Maar er is een oplossing! Stap over naar elektrisch roken! De e sigaret heeft namelijk vele voordelen tegenover normale tabak. Zo zijn een aantal hiervan dat u op meerdere plekken mag roken en betaalt u over de e-liquids geen accijns. Dit zal al veel geld schelen.

De voordelen van elektrisch roken tegenover een normale sigaret

Zoals hierboven aangegeven heeft elektrisch roken een aantal voordelen. Zo kunt u op meerdere plekken roken maar betaald u er ook geen accijns over waardoor het goedkoper zal zijn. Daarnaast zitten er minder schadelijke stoffen in een e sigaret waardoor het dus beter voor u is dan wanneer u inhaleert van een normale sigaret. Het is natuurlijk nog steeds niet gezond maar het kan echter wel een manier zijn om langzaam het nicotinegebruik af te bouwen. Dit doet u door een e liquid te kopen met minder nicotine erin. Dit staat op de verpakkingen aangegeven en zo heeft u zelf de overhand over het nicotine gehalte. Dit is erg fijn voor de mensen die graag willen stoppen met roken!