Sven Stevens

Alles over Fashion

Garandeer met VOG-aanvragen betrouwbaarheid van je personeel

2 min gelezen
vog online

Als ondernemer heb je zonder meer een druk en uitdagend bestaan. Zeker als je een aantal personeelsleden in dienst hebt, heb je eigenlijk altijd wel iets om handen. Zo is het alleen al ontzettend belangrijk wat voor vlees je eigenlijk in de kuip hebt als het om dit personeel gaat. Daarmee bedoelen we dat het essentieel is medewerkers te hebben die je kunt vertrouwen, die integer zijn en die het bedrijf ook op een goede manier representeren naar buiten toe. In dat kader zijn medewerkers die regelmatig in aanraking zijn geweest met politie en justitie niet echt goede reclame voor jouw organisatie. Als je het hiermee eens bent, dan is het verstandig om je personeel te screenen. Dit kun je doen tijdens de sollicitatieprocessen, maar ook bij medewerkers die al in dienst zijn. De meest logische optie om dit in te vullen is via het aanvragen van een VOG (Verklaring Omtrent het Gedrag) voor elk van je medewerkers. Een VOG online aanvragen is tegenwoordig heel makkelijk, dus veel tijd en werk hoef je hier niet eens in te steken.

vog online

Zo regel je als werkgever een aanvraag

Een goede manier om een VOG-aanvraag voor een huidige of toekomstige werknemer te regelen is door een aanvraagformulier online in te vullen, waarbij je zo goed mogelijk aangeeft op welke aspecten een persoon gescreend moet worden. Vul alle gegevens in en laat de persoon in kwestie (digitaal) ondertekenen. Bij een partij die de aanvraag meteen doorstuurt naar Justis zit je zeker goed, de afhandeling gaat dan razendsnel.